Zapraszamy do sklepu internetowego ZiMAD
Szybkie, pewne i wygodne zakupy!
Niskie ceny!
Wiele atrakcyjnych promocji!

www.sklep.zimad.pl

worki próżniowe na ubrania

worki próżniowe

Serdecznie zapraszamy do zakupu worków próżniowych doskonale zabezpieczających zawartość przed wilgocią, kurzem i insektami. Przydatne w każdym domu, zarazem bardzo proste w obsłudze. Dzięki technologii umożliwiającej odessanie powietrza z torby za pomocą najzwyklejszego odkurzacza możemy zaoszczędzić do 75% miejsca . Po zamknięciu w worku, ubrania zmniejszą swoją objętość nawet czterokrotnie, po wyjęciu są świeże i nie pogniecione a haczyk w który jest wyposażony worek pozwala zawiesić go w szafie.

Wyprodukowane z grubej folii worki są bardzo wytrzymałe i trwałe, zabezpieczenie zawartości jest tak doskonałe, że można je przechowywać w garażu, piwnicy itd.

Doskonałe podczas przeprowadzek, idealne na rzeczy używane sezonowo, ułatwiają utrzymanie porządku i gwarantują oszczędność miejsca w garderobie lub szafie, doskonale sprawdzają się w podróży,

wilgoć wilgoć wilgoć wilgoć wilgoć wilgoć

Hermetyczne: chronią przed kurzem, brudem, wodą, wilgocią, insektami,

Instrukcja obsługi

Worek wyposażony jest w zaworek pasujący do standardowej końcowki odkurzacza oraz w w specjalny klips pozwalający na łatwe zamknięcie i uszczelnienie worka. Do worka wkładamy ubrania, po czym zamykamy go szczelnie za pomocą suwaka (klipsa). Następnie odkurzaczem wysysamy powietrze, po czym zamykamy korek który wyposażony jest w haczyk pozwalający zawiesić worek w szafie.

dostępne rozmiary

90 x 60 cm,   105 x 70 cm, 110 x 60 cm, 145 x 70 cm